Miscellaneous
Afsnit 13 Vi bliver i høj grad udsat for velsmagende kalorietætte fødevare, om vi skal i Silvan og købe skruer eller om det er BR for at købe legetøj. Hvorfor ikke tilbyde et sundere alternativ? Har vi sparet penge ved at købe 2 kanelgifler for 18,- og 3 koster 20,-, når man vælger den sidste…